top of page

O nás

 

 

Spoločnosť Coffee Touch s.r.o založená v r. 2007. Našim cieľom je dosiahnuť čo najvyšší možný štandart v službách, ktoré poskytujeme. Spokojnosť zákazníka, novinky na trhu, flexibilita, garancia kvality produktov, sú pre nás prioritou.

2007

Spoločnosť Coffee Touch s.r.o založená v r. 2007. Našim cieľom je dosiahnuť čo najvyšší možný štandart v službách, ktoré poskytujeme. Spokojnosť zákazníka, novinky na trhu, flexibilita, garancia kvality produktov, sú pre nás prioritou.

2007
V roku 2007 sme otvorili reštauráciu s pizzériou a kaviarňou       La Cultura. Moderný štýl podniku a široká ponuka jedál, kávových koktejlov, pizze a nápojov, ponúkne každému, to čo hľadá. Pracujeme výhradne s kvalitnými surovinami, kvalitnou kávou COSTADORO CAFFE, ktorej sme výhradní disribútori pre slovenský market. Rozhodli sme sa pre čisto nefajčiarsku reštauráciu, týmto sa chceme priblížiť európskemu trendu (aj v tomto smere).
​Káva je pre nás dôležitý a neoddeliteľný faktor, ktorý musí spĺňať vysoké nároky zákazníkov. Dokonalá príprava je viac ako polovica úspechu. Nenechajte nič na náhodu a zverte sa do starostlivosti profesionálom. Prevedieme Vás svetom kávy, espressa a kávových koktejlov na najvyššej úrovni. 2009

V roku 2009 sme založili občianske združenie Slovak_Coffee_Association, ktoré je členom svetovej neziskovej organizácie SCAE (speciality coffee assn. of europe ) www.scae.com, kde nám bol udelený štatút koordinátora SCAE slovak chapter, kde okrem školení a ostatných aktivít máme právo usporiadavať oficiálne majstrovstvá slovenskej republiky v príprave kávy Barista Championship, kde víťaz postupuje na prestížne svetové finále.

2010
Na konci roku 2010 sme otvorili modernú, štýlovú kaviareň s reštauráciou Grand Caffe, kde sme vsadili v prvom rade na kvalitu ponúkaných služieb. Brasserie pochádza z francúzkeho slovníka, kde tento pojem sa udomácnil v Anglicku a to hlavne pre metropolitné reštaurácie. Vyjadruje, že na jednom mieste od kvalitného piva, kávy a kuchyne, možete od zariadenia očakávať určitý typ zábavy, ktorý sa uberá charekterovým a presným smerom podľa filozofie zariadenia.

2011
V 2011 sme začali pražiť vlastné exkluzívne kávy 9 Grams Coffee - 1st roastery in town, ktoré ponúkame našim hosťom, ako aj  zákazníkom, ktorí majú záujem si zakúpiť kávu do vlastných prevádzok alebo do domácností. Ani nás neobišiel moderný svetový trend coffee shop pražiarní, kde priamo na prevádzke môžete vidieť ako sa napr. vaša obľúbená káva práve praží. V Žiline sme prvá a jediná pražiareň svojho druhu.
 

2012

V 2012 sa nám podarilo získať výhradné zastúpenie na od popredného francúzskeho čajového domu LOV ORGANIC, na predaj a distribúciu týchto unikátnych čajov pre Slovensko. Čaje sú čisto organické a absolútnym ohľadom na životné prostredie. Sypané čaje ako aj svetová novinka, čaje v mouselline bags (gázové vrecúška), kde nie je použitý žiaden materiál ako napr. železná sponka alebo lepidlo. 

Spustenie eshopu s kávou COFFEEZONE.SK  a vlastného blogu spolu s tlačenou verziou Grand Caffe Journal2013

Otvorili sme reštauráciu s kaviarňou v Trenčíne s názvom FOOD STATION, v obchodnom centre Laugarício. 

Stali sme sa výhradným distribútorom pre Slovensko spoločnosti ANFIM. Mlynčeky sa radia medzi najkvalitnejšie na trhu, o čom hovorí aj veľké množstvo svetových špičiek baristov, ktoré tieto mlynčeky využívajú.

Spustili sme eShop CoffeeZone.sk, zameraný hlavne na naše produkty a pomôcky pre baristov, kaviarne, hotely, reštaurácie. Všetko je orientované smerom ku káve a čajom

 
2014

Začiatkom roku sme ovorili školiace baristické centrum na prípravu kávy, kávových nápojov a rôznych stupňov vzdelávania, kde máme čo ukázať úplnym nováčikom v tomto obore alebo profesionálnym baristom. Centrum má oficiálny názov 9GC Training Centre

 
2015

Oficiálne sme uviedli na trh náš espresso blend pre kaviarne pod názvom 9 Grams Coffee - Real Gentleman. Vyvážená a lahodná zmes kvalitných Arabica káv prevažne z Latinskej Ameriky a Afriky. V tej istej súvislosti sme spustili aj nové obaly na 250g balenia kávy. Sú v papierových krabičkách, ktoré sú vyrábané v chránenej dielni. Káva vo vnútri je v ďalšom obale, zabalená s jednoscestným ventilom, aby ostala čo najdlhšie čerstvá

2016

Otvorili sme vlastnú kaviareň v srdci Bratislavy pod názvom Five Points. Kaviareň je smerovaná na profesionálny prístup a hlavne vybavenie kaviarne espresso barom a barom na prípravu alternatívnych metód. Všetko čo je moderné v dnešnom svete a viete objavovať v prípravách nájdete u nás.

bottom of page